Hledat Menu

Prodej

Reklamní předměty Švandova divadla

Kupte sobě nebo svým blízkým dárek s panáčkem Švandova divadla

Doufáme, že si z naší pestré nabídky vyberete!

 

Plátěná taška:
Milujete divadlo? Milujete především Švandovo divadlo? Poznáte našeho švandapanáčka na kilometr daleko? Tak právě Vám se bude líbit naše taška plná švandapanáčků nebo nová s designem k představení Bratr spánku.

Ponožky:
A nebo co takhle ponožky se švandapanáčky? Máme dámské i pánské, šedé i tyrkysové.

Triko Zabít Johnnyho Glendenninga:
Jste v pohodě? Stejně jako naše gangsterská komedie, kde kullky létají vzduchem a krev nemá cenu vytírat? Tak právě pro Vás máme trička - pro pohodáře i pohodářky.

Hrnečky:
ŠVANĎÁCKÝ HRNEK s naší markýzou a oblíbenými představenímiKDO JE TADY ŘEDITEL?, KURZ NEGATIVNÍHO MYŠLENÍ, CRY BABY CRY, POHŘEB AŽ ZÍTRA, SLUŠNÝ ČLOVĚK, KAUZA PRAŽSKÉ KAVÁRNY.

Dárkový poukaz:
A samozřejmě Vás neochudíme ani o ty klasické vánoční dárky z divadla a to vstupenky. Respektive naše jedinečné dárkové poukazy, které platí rok od vydání, můžete zvolit jakoukoliv částku a čerpat klidně i několikrát.
Více o nákupu dárkového poukazu zde.

V naší Švanda nabídce najdete také zrcátka a placky s názvy představení, praktický vak na záda nebo šedé tričko, které bude slušet dámám i pánům. 

Fotografie výše zmíněných předmětů si můžete prohlédnout galerii a zakoupit v pokladně Švandova divadla nebo před každým představením na infostánku ve Velkém sále.