Hledat Menu

Prodej

Reklamní předměty Švandova divadla

Kupte sobě nebo svým blízkým dárek s panáčkem Švandova divadla

Doufáme, že si z naší pestré nabídky vyberete!

Nosíte roušku? A kdo ne! Pokud jste opravdovým fanouškem našeho divadla, pořiďte si tuto nezbytnost s vyšitým švandapanáčkem (v bílé nebo tyrkysové barvě). Roušky pro vás i pro nás šije naše krejčovna. 

V naší Švanda nabídce najdete dřevěné pravítko, propisku, bloček a zápisník z naší nejnovější "EKO kolekce" a k představení Na Větrné hůrce si můžete zakoupit také praktickou pláštěnku.

Další reklamní předměty v naší nabídce: 

Milujete divadlo? Milujete především Švandovo divadlo? Poznáte našeho švandapanáčka na kilometr daleko? Tak právě Vám se bude líbit naše plátěná taška plná švandapanáčků. Nebo radši nosíte věci na zádech? Pro vás tu máme praktický Švanda vak.

Stále nabízíme velmi populární trika spojená s představením Zabít Johnnyho Glendenninga, které je sice již po dernéře, ale z důvodů vašeho zájmu jsme je ponechali v nabídce. Zakoupit si můžete také šedá trika s kombinacemi názvu našich minulých i současných představení.

Porcelánový hrnek s naší markýzou a oblíbenými představeními: KURZ NEGATIVNÍHO MYŠLENÍ, CRY BABY CRY, POHŘEB AŽ ZÍTRA nebo SLUŠNÝ ČLOVĚK, ze kterého káva nebo čaj chutnají všem.

A nebo co takhle ponožky se švandapanáčky? Stále jsou na skladě ješty ty dámské, šedé i tyrkysové. 

Naše jedinečné dárkové poukazy, které platí 2 roky od vydání. Můžete zvolit jakoukoliv částku a čerpat klidně i několikrát.
Více o nákupu dárkového poukazu zde.

 

Fotografie výše zmíněných předmětů si můžete prohlédnout galerii a zakoupit v pokladně Švandova divadla nebo před každým představením na infostánku ve Velkém sále.