29. 6. - 11. 8. 2024 je pokladna divadla uzavřena. PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉ SEZÓNĚ!

Klub Švandivák

  • Milujete divadlo?

   Milujete především Švandovo divadlo?

   Poznáte našeho panáčka z loga na kilometr daleko?

   Pokud jste na každou otázku odpověděli ano, tak jste rozený ŠVANdivák a od vstupu do Klubu věrného diváka vás dělí poslední krok! Stačí zde nebo přímo v pokladně divadla vyplnit jednoduchý formulář a zaplatit poplatek 20 Kč (Švankartu nelze platit benefitními poukázkami ani dárkovým poukazem). Na základě registrace obdržíte v pokladně divadla svou vlastní ŠVANkartu opatřenou unikátním čárovým kódem, která zpříjemní život vám i vaší peněžence.

   BÝT ŠVANDIVÁKEM SE VYPLATÍ!

   Jaké výhody Vám přináší vlastnictví ŠVANkarty a členství v Klubu?

   • přednostní informování o veškerých aktivitách divadla
   • minimálně jednou v měsíci představení se speciální slevou 50% jen pro ŠVANdiváky
   • progresivní systém slev - čím častěji nakupujete, tím větší získáváte slevu
    • 1. nákup: 10% sleva
    • 2. nákup: 15% sleva
    • 3. nákup: 20% sleva
    • 4. nákup: 25% sleva
    • 5. nákup: 30% sleva
    • 6. nákup: 40% sleva (konečná výše slevy na všechny další nákupy)

    

   Podmínky Klubu ŠVANdiváka:

   1. Před nákupem je nutné na pokladně předložit vaši ŠVANkartu - pokud se tak nestane, nemohou vám být slevy poskytnuty.
   2. Uvedené slevy platí na představení souboru Švandova divadla, na inscenace Tvůrčího domu Elišky Peškové a na představení souboru Buchty a loutky (kromě pohádek).
   3. Slevu lze uplatnit max. na 2 vstupenky na jedno představení.
   4. Slevu není možné sčítat s dalšími poskytovanými slevami (studentská, seniorská, last minute, first minute).
   5. V případě zrušeného představení a vráceného vstupného sleva zůstává na úrovni posledního platného nákupu (např. ze slevy 30% zpět na 25%).
   6. Platnost karty je časově neomezená a neplatíte žádné další členské poplatky.
   7. V případě ztráty karty je nezbytné si na pokladně divadla zakoupit novou
   8. Karta je nepřenosná.

   Stát se Švandivákem není nic složitého

   Vyplňte následující formulář a stiskněte tlačítko "odeslat".

   Následně vám přijde odkaz na potvrzení vaší emailové adresy a bude hotovo!

 • Informace k představením pro školy

  V našem repertoáru naleznete inscenace klasických dramatických a literárních titulů, které jsou prezentovány moderní formou, díky níž jsou jednotlivá témata studentům přístupnější, doufejme bližší k prožití i reflexi. Do této linie patří například Gazda a roba Gabriely Preissové v režii Kashy Jandáčkové. Studenti se skrze naše inscenace mohou seznámit také s tvorbou Lva Nikolajeviče Tolstého v adaptaci Martina Františáka Anna Karenina, zhlédnout  současnou hru inspirovanou stále se opakující historií Trójanky nebo divadelní adaptací kultovního románu George Orwella 1984.

  Nabízíme ale i inscenace vztahující se k současné kultuře – poetickou komedii o dlouholetém partnerském soužítí s názvem Happy Endadaptaci románu mladého francouzského autora Édouarda Louise Dějiny násilí nebo strhující zpověď ženy o hledání spravedlnosti v soudním systému, který má tendenci před znásilněním zavírat oči s názvem Na první pohled.

  V neposlední řadě bychom rádi nabídli představení vztahující se k poměrně nedávné historii Pankrác ´45, s podtitulem „casting na popravu“, hru Hadry, kosti, kůže, o soužití Vladimíra Holana a Jana Wericha ve vile na Kampě, příběh o hledání domova i vlastní krve navzdory dějinám v přitažlivém kabaretním žánru Kabaret Wintonmožnost pohlédnout na holocaust v inscenaci Šoakomorní hru o třech výrazných osobnostech předválečné avantgardy Štyrský/Toyen/Heisler nebo původní filosofický retromuzikál z nedávné československé historie Návrat krále.

  Naše divadlo nabízí studentům nejen večerní veřejná představení, ale také dopolední zadaná představení pro školy. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné inscenace a poskytneme bližší informace a doplňující materiály.

  Doufáme, že si z naší nabídky vyberete a budeme moci Vás a Vaše studenty uvítat v hledišti. Vždyť divadlo nemusí být jen zkostnatělá, povinná nuda!

   

  KONTAKT

  Mahulena Košťálová 
  tel.: +420 257 321 334, mob.: +420 724 003 857
  e-mail: obchodni (zavináč) svandovodivadlo.cz