Hledat Menu

Vstupenky

Pro školy

Chtěli byste obohatit a zpestřit výuku literatury, společenských věd, historie, či přinejmenším přispět k rozšíření obecného kulturního rozhledu Vašich studentů?

více

Tomáš Hrbek, Lucie Kolouchová, Daniel Hrbek: Šoa

Skutečný příběh o tom, jak přežít nacistické peklo. Vhodné pro 2. stupeň ZŠ, SŠ

více

Václav Havel a Marek Hejduk: Protest/Rest

Dvě jednoaktové hry, které od sebe dělí 33 let a spojují je postavy spisovatelů Vaňka a Staňka a absurdní humor. Vhodné pro SŠ. PŘEDSTAVENÍ UVÁDÍME I V ANGLICKÉM JAZYCE!

více

Karel Čapek a Martina Krátká: Slušný člověk

Volně na motivy novely Karla Čapka Obyčejný život. Vhodné pro 2. stupeň ZŠ, SŠ

více

Martina Kinská: Pankrác '45

„Casting na popravu“ – Fiktivní příběh založený na skutečných událostech. Vhodné pro 8./9. ročník ZŠ, SŠ. UVÁDÍME I V ANGLICKÉM JAZYCE!

více

Emily Brontë: Na Větrné hůrce

Adaptace románu na pomezí milostné literatury, psychologického dramatu a gotického horroru. Vhodné pro 8./9. ročník ZŠ, SŠ. UVÁDÍME I S ANGLICKÝMI TITULKY.

více

David Finnigan: Zabíjejte popírače klimatických změn

Co se stane, když se nezastavitelná síla klimatické změny střetne s politickými představiteli, kteří nejsou schopni pohnout se z místa? Vhodné pro 8./9. ročník ZŠ, SŠ.

více

John Ajvide Lindqvist, Jack Thorne: Ať vejde ten pravý

Některá pozvání již nelze vrátit zpět. Hra podle kultovní předlohy na pomezí severské detektivky, upírské romance a psychologického dramatu. Vhodné pro 8./9. ročník ZŠ, SŠ. UVÁDÍME I S ANGLICKÝMI TITULKY!

více

Pavel Jurda, Vladimír Holan, Jan Werich: Hadry, kosti, kůže

Dvacet let soužití „černého anděla poezie“ Vladimíra Holana a „národního klauna “ Jana Wericha ve vile na Kampě. Vhodné pro 8./9. ročník ZŠ, SŠ.

více

Anders Thomas Jensen: Adamova jablka

Černá komedie o tom, zda převychová farář neonacistu, nebo neonacista faráře. Vhodné pro SŠ. UVÁDÍME I S ANGLICKÝMI TITULKY.

více

Martin Crimp, Edmond Rostand: Cyrano z Bergeracu

Slovo jako prostředek lásky. Slovo jako zbraň. Nový přepis romantického příběhu v beat boxovém rytmu. Vhodné pro 8./9. ročník ZŠ, SŠ. UVÁDÍME I S ANGLICKÝMI TITULKY.

více

Lucy Prebble: Příliš drahý jed

Divadelní rekonstrukce vraždy Alexandra Litviněnka. A co na to Kreml? Vhodné pro SŠ. UVÁDÍME I S ANGLICKÝMI TITULKY.

více

William Shakespeare: Hamlet

Shakespeare jako současné rodinné drama tak trochu na skandinávský způsob. Vhodné pro 8./9. ročník ZŠ, SŠ. UVÁDÍME I S ANGLICKÝMI TITULKY.

více

Édouard Louis, Tomáš Loužný - Dějiny násilí

Jak dalece se může lišit vyprávění jedné skutečné události? Autobiografická odvážná a šokující zpověď jako detektivní příběh naruby. Vhodné pro SŠ.

více

Martin Františák: Srpnové světlo

Někteří lidé žijí jen proto, aby přežili jeden druhého. Nová hra Martina Františáka, ve které je život víc než detaily umírání. Vhodné pro 8./9. ročník ZŠ, SŠ.

více

Kateřina Tučková a kolektiv: Kabaret Winton

Silný příběh dvou sester o hledání domova i vlastní krve navzdory dějinám. Vhodné pro 8./9. ročník ZŠ, SŠ. UVÁDÍME I S ANGLICKÝMI TITULKY.

více

George Orwell, Dodo Gombár: 1984

Systém, nebo láska? Láska k systému! Divadelní adaptace kultovního románu. Vhodné pro 8./9. ročník ZŠ, SŠ. UVÁDÍME I S ANGLICKÝMI TITULKY.

více