Hledat Menu

Aktuality

Koncerty ve Švandově divadle v roce 2020!

Ondřej Ruml a Matěj Benko Quintet - Jdeme na Ježka; Naďa Urbánková 80: Drazí mí; Vladimír Mišík & ETC

I V NOVÉM ROCE JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI NĚKOLIK KONCERTŮ

Ondřej Ruml a Matěj Benko Quintet - Jdeme na Ježka

27. ledna 2020 od 19:30 ve Velkém sále 

Ondřej Ruml je všestranný zpěvák a hudebník, který spolupracuje s významnými českými umělci. Spolu s kapelou Matěj Benko Quintet, která patří k předním tělesům současné jazzové scény, představí nově pojaté písně Osvobozeného divadla, z jeho alba Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha (2014), které bylo velmi pozitivně přijato kritikou i veřejností a získalo ocenění Zlatá deska.

VSTUPENKY ZDE.

 

Naďa Urbánková 80: Drazí mí

21. února 2020 od 19:30 ve Velkém sále

Koncert k 80. narozeninám. Pětinásobná Zlatá slavice Naďa Urbánková v doprovodu Luboše Javůrka a skupiny Bokomara zpívá písničky, z nichž mnohé vás provázejí vašimi životy už dlouhá desetiletí a jiné třeba ještě vůbec neznáte.  

VSTUPENKY ZDE.

 

 

Vladimír Mišík & ETC

28. dubna 2020 od 19:30 ve Velkém sále

Koncert k novému sólovému albu. Pod názvem "Jednou tě potkám" vyšlo v září 2019 a obsahuje 14 písní, které vznikly ve spolupráci s kapelou Blue Shadows producenta alba Petra Ostrouchova, tedy s hudebníky o generaci mladšími. Poprvé od debutového alba vydaného před 43 lety tedy vzniklo album legendy české hudební scény bez jeho domovské kapely ETC. Koncertní podoba alba je ale v režii právě ETC.

První část koncertu odehraje kapela Olin Nejezchleba & KYBABU.  

VSTUPENKY ZDE.