Aktuality

HERECKÝ KONKURZ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ!

Dětský divadelní soubor a Herecké studio Švandova divadla hledá nové talentované herce!

Náš dětský soubor a amatérské Herecké studio pod vedením profesionálních lektorů, režisérů a herců v září příjme nové talenty! Ať máte doma nadané děti od 9 do 15 let nebo sami toužíte po aktivní herecké a divadelní tvorbě, přijďte zkusit štěstí na konkurz!

KDY?
Dětský divadelní soubor ŠD v neděli 24. září od 13:00 do 20:00
Herecké studio ŠD ve středu a ve čtvrtek 20. a 21. září od 17:00 do 21:00

KDE?
V sále Tvůrčího domu Elišky Peškové (Ulice Elišky Peškové 333/7, Praha 5, Smíchov), nového prostoru, který Švandovo divadlo připravilo spolu s MČ Praha 5 na míru svých vzdělávacích aktivit a workshopů. Chcete o Tvůrčím domě vědět více?

PROČ?
Protože členové obou souborů budou zábavnou a originální formou rozvíjet divadelní umění, tvořit a učit se od zkušených divadelních profesionálů a ve vstřícném kolektivu lidí se stejným nadšením pro divadlo. Uchazeče, kteří úspěšně projdou konkurzem, čekají kromě tvorby divadelní inscenace také lekce herectví, hlasové výchovy, jevištního pohybu, sborového zpěvu, divadelní improvizace nebo tvůrčího psaní. A to vše v pevném sepjetí se Švandovým divadlem, jednou z předních pražských divadelních scén. Tak proto.

Více informací a možnost přihlášení na konkurz do Dětského divadelního souboru najdete zde. Zájemci o konkurzy do Hereckého studia najdou vše potřebné tady.