Hledat Menu

Aktuality

Zveme vás na Vánoční jarmark do Švandova divadla

Třetí adventní neděle opět ve znamení Vánoc s vůní pečených perníčků a originálních dárků. Malé vánoční hudební vystoupení herců a Hereckého studia Švandova divadla a Natálčin charitativní bazárek s překvapením.

Milí diváci,

opět po roce jsme pro Vás připravili VÁNOČNÍ JARMARK,  a to TŘETÍ ADVENTNÍ NEDĚLI       15. 12. 2019 od 12.00 do 20.00 ve Foyer Švandova divadla.

* Tradiční adventní neděle s divadelní atmosférou je opět připravena pro všechny příznivce vánočního svařáku, vůně pečených perníčků, františků, purpury a originálních dárků.

* I letos se můžete těšit na hudební vystoupení některých herců a hereček souboru Švandova divadla spolu s Hereckým studiem ŠD.

U informačního stánku budete moci získat kupón se 40% slevou na vybraná představení z repertoáru Švandova divadla v období  od 1. 3. do 31. 5. 2020.

* Pokladna pro Vás bude otevřena od 10.00 do 20.00.


* Pro děti budeme 3x hrát pohádku: ve Velkém sále od 11:00 Vánoční hra aneb O tom slavném narození od Činoherního studia v Ústí nad Labem a od 11:00 a od 15:00 ve Studiu Co jest se nám přihodilo v městě Betlémě v podání Dětského divadelního studia.

* Součástí našeho jarmarku bude také Natálčin bazárek: 6. ročník charitativního bazaru s oblečením pořádaný Natálkou Řehořovou. Výtěžek z prodeje bude opět věnován Lékařům bez hranic.

 

 Přijďte nasát atmosféru Vánoc do Švandova divadla!