Hledat Menu

Aktuality

KONCERTY

Zveme Vás na akustický koncert Kamila Střihavky a koncertní program sestavený z nejhezčích písňových pokladů, které zazněly na filmovém plátně ve třicátých a čtyřicátých letech v podání Ondřeje Havelky & jeho Melody Makers.

 

22. prosince 2022 v 19:00 ve Velkém sále ŠD

KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS: akustický koncert

Kamil Střihavka - rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu vystoupí ve Švandově divadle v akustickém podání s kapelou the Leaders acoustic band!

VSTUPENKY ZDE.

 

15. února 2023 v 19:30 ve Velkém sále ŠD

O.Havelka & Melody Makers/Poklad na stříbrném plátně

Od okamžiku, kdy se zrodil zvukový film, nadšené publikum dychtilo nejen po mluveném slovu, ale hlavně po hudbě a zpěvu. Především hudební komedie a první filmové muzikály byly ve velké oblibě. Vlastně v žádném filmu nesměla chybět aspoň jedna písnička. Proto jsme se rozhodli náš nový koncertní program sestavit z nejhezčích písňových pokladů, které zazněly na filmovém plátně ve třicátých a čtyřicátých letech. Náš společný zážitek bude jistě umocněn tím, že si v mnoha případech budeme při jejich poslechu vybavovat konkrétní scény, v nichž je většinou prudce zamilovaní hrdinové pěli. A tak zazní nejen sladké i žhavé kusy americké provenience, ale i mnohé nesmrtelné písně z nestárnoucích komedií s Oldřichem Novým, Hugem Hassem, Adinou Mandlovou a dalšími hvězdami českého filmu

VSTUPENKY ZDE.