Hledat Menu

Baby Balet Praha - Jak se dělá tanečník

Taneční centrum Praha

Tanečně-vzdělávací program pro žáky základních a studenty středních škol

Délka představení: 1 hod 15 min bez přestávky
Hrají: Baby Balet Praha

Jedná se o divadelní představení, připravené speciálně pro žáky základních škol a studenty středních škol, které motivuje mladou generaci k aktivnímu přístupu k tanci, divadlu a kultuře.

 

Tanečně-vzdělávací představení Jak se dělá tanečník o tanečních stylech (balet, jazz, step, moderní tanec..) a vývoji tance, které navazují na tradici Pavla Šmoka, zakladatele Pražského komorního baletu.  Interprety jsou mladí umělci ve věku 14 -  20 let souborů Baby Balet Praha, Balet Praha Junior, kteří inspirují své vrstevníky ale i dospělé publikum k aktivnímu přístupu k tanci, divadlu a kultuře (viz leták v příloze). 

Vstupné 100 Kč na žáka (pedagogický doprovod zdarma) Vstupné si vybíráme sami přímo od pedagogů.

Tvůrci představení jsou renomovaní čeští a zahraniční choreografové a hudba má značný žánrový rozptyl od Bacha po Beatles, nechybí ani jazz a etnická hudba.

Naše know-how vychází z Tanečního centra Praha, konzervatoře - gymnázia, které bylo již před 60 lety prvním centrem rozvoje současného tanečního divadla ve Střední Evropě. Proto můžeme prezentovat tanečníky od juniorských talentů až po slavné profesionály.

Nejbližší uvedení

všechna
představení
jenom
nevyprodaná

Žádná představení.

Dnešní program

Divadelní spolek JEDL - Médeia

19:00 Nebeský - Trmíková - Prachař
Studio
Divadelní spolek JEDL

Hamlet

19:00 William Shakespeare
Velký sál
Soubor Švandova divadla