Hledat Menu

Aktuality

Anketa 2020+2021 na i-divadlo.cz

Velká výroční anketa portálu i-divadlo.cz o nejlepší divadelní inscenace, nejoblíbenější divadlo, nejlepší herecké výkony a jiné počiny. Hlasujte pro Švandovo divadlo!

Výroční komunitní anketa se hodnotitelsky ohlíží za uplynulým obdobím v divadlech v celé České republice, resp. událostmi s divadlem souvisejícími. Stejně jako v předchozím ročníku je anketa rozdělena na uživatelskou a redakční část s tím, že obě probíhají paralelně a samostatně, s dvojím vyhlášením výsledků. Pro divácké hlasování je připraveno 5 kategorií.
Sledované období prosinec 2019 - srpen 2021.

 

Budeme rádi, pokud se do diváckého hlasování zapojíte i Vy a oceníte některou z našich inscenací svým hlasem.

Uzávěrka ankety je 20. února 2022. 

 

Děkujeme vám, našim fanouškům!

_____________________________________________________


V této Anketě na serveru i-divadlo.cz se v nominacích redakce za rok 2020 a 2021 objevila i jména úzce spojená se Švandovým divadlem.

Oskar Hes získal redakční nominaci v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon roku 2020+2021 za roli Oskara v představení AŤ VEJDE TEN PRAVÝ v režii Jana Holce a za roli Eli ve stejné inscenaci byla nominována na Nejlepší ženský herecký výkon roku 2020+2021 také Denisa Barešová.

Nominaci v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon roku 2020+2021 získala také Natálie Řehořová za ztvárnění postavy Kateřiny Hildebrantové v inscenaci LADY MACBETH Z ÚJEZDU.

V nominaci redakce se v sekci Jiný umělecký počin roku 2020+2021 objevilo i jméno Jakuba Kudláče za hudbu k inscenaci LADY MACBETH Z ÚJEZDU.

Držte nám pěsti!