29. 6. - 11. 8. 2024 je pokladna divadla uzavřena. PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉ SEZÓNĚ!

Aktuality

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2024

Další sezónu Švandova divadla tradičně zahájí 21. září Den otevřených dveří!

JIŽ TRADIČNĚ POŘÁDÁME DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, SE KTERÝM SE LETOS OPĚT PŘIPOJÍME K SÉRII SOUSEDSKÝCH SLAVNOSTÍ ZAŽÍT MĚSTO JINAK, KTERÉ SE NEJEN PRO OBYVATELE SMÍCHOVA BUDOU KONAT V BLÍZKOSTI DIVADLA NA ARBESOVĚ NÁMĚSTÍ.
 

VSTUP ZDARMA 
 

Chodíte rádi k nám do divadla? Provedeme vás Švandovým divadlem a seznámíme vás s jeho 143 letou historií a se všemi funkcemi, které přispívají k tomu, abyste se k nám mohli vracet. Diváci budou mít možnost nahlédnout jak do běžně navštěvovaných prostor Švandova divadla, tak do jeho zázemí, které je pro běžného diváka nedostupné. Divadlem vás provedou herečky a herci, které znáte ze svých oblíbených inscenací, i další zaměstnanci divadla, s nimiž se návštěvníci běžně nepotkávají, ale bez kterých by se představení večer neodehrálo. 

Ve Velkém sále jsme si pro vás připravili ukázku z nejnovějšího představení souboru Švandova divadla Návrat krále

Od loňského roku je také otevřen nový prostor spojený se Švandovým divadlem – Tvůrčí dům Elišky Peškové. I do tohoto domu č. 7 v ulici Elišky Peškové, budou mít zájemci možnost nahlédnout. Od minulé sezóny se zde máte možnost potkávat se studentskými a amatérskými divadelními, hudebními či výtvarnými spolky. Toto smíchovské kreativní centrum nabízí k pronájmu sdílené dílny, hudební zkušebnu či vnitřní i venkovní prostor pro neformální setkávání a občerstvení návštěvníků.  

Prohlídky Švandova divadla (11:00 - 17:00 začátek v každou celou hodinu) budou pro veřejnost bez nutnosti rezervace.

Divadlem vás provedou:

11:00   B. Pavlíková + L. Veselý
12:00   J. Erftemeijer + M. K. Hochman
13:00   M. Anděl + D. Punčochář
14:00   A. Šťastná + B. Křupková
15:00   A. GrundmanováJ. Tvrdík
16:00   R. Jašków
17:00   D. Hrbek + M. Františák
____________

Během jednotlivých prohlídek jsou pro vás připravené malé soutěže, v rámci kterých budete moci získat některý z našich divadelních reklamních předmětů nebo vstupenky na naše představení. A také kvízy, za jejichž správné vyplnění vás na divadelním stánku čeká drobná odměna. 

A samozřejmě nebudou chybět SLEVY NA VSTUPENKY na inscenace souboru ŠD v září a říjnu! (Tato akce platí pouze dne 21. 9. při koupi v pokladně divadla).

Pokladna bude otevřena od 10.00 do 19.00. 

V divadelním stánku se na vás budou těšit naše usměvavé kolegyně z obchodního oddělení a rády vám, kromě rady, na které představení zajít, nabídnou také divadelní ponožky, hrnky, plakáty a mnoho dalšího. 

Zastavte se tedy v sobotu 21. 9. u nás! Budeme se těšit! 

Vaše Švandovo divadlo.