ZVEME VÁS NA VÁNOČNÍ JARMARK V DIVADLE TUTO NEDĚLI 10. PROSINCE. PŘIJĎTE SE VÁNOČNĚ NALADIT A NAKOUPIT DÁRKY PRO SVÉ BLÍZKÉ! JSME TU PRO VÁS V TŮRČÍM DOMĚ ELIŠKY PEŠKOVÉ OD 12:00 DO 20:00.
Zahájili jsme předprodej na únor!

Aktuality

SCÉNICKÉ ROZHOVORY

Scénické rozhovory se zajímavými osobnostmi české kulturní scény. Přijďte se zeptat ALENY MORNŠTAJNOVÉ nebo OSKARA HESE na vše, co vás zajímá.

Talk show Scénické rozhovory vstupuje do své dvacáté první sezóny!

 

16. 1. 2024 Alena Mornštajnová

Lednovým hostem pravidelné talk show Scénické rozhovory bude spisovatelka Alena Mornštajnová, autorka knižních bestsellerů, z nichž nejznámější román Hana získal cenu Kniha roku (2017).

Proč Alena Mornštajnová píše, kde se v ní bere potřeba psát, do jaké míry je pro ni psaní intimní záležitost, na to a na mnohé jiné se spolu s diváky bude ptát jako vždy moderátor večera David Hrbek.

Vstupenky zde.

 

7. 2. 2023  Oskar Hes

Únorovým hostem pravidelné talk show Švandova divadla bude vycházející herecká hvězda Oskar Hes, kterého měli diváci naposled možnost vidět ve filmu Bratři, ale účinkoval také ve snímcích Prezidentka, Zátopek a Anatomie zrady a v ceněných tv seriálech Dukla 61, Rédl či Pustina. A především ho diváci znají jako činoherního herce Švandova divadla, kde exceluje v inscenaci Dějiny násilí a dalších představeních divadla.

O tom, jak obtížné či snadné je být výrazným typem v tak mladém věku, o všestranném talentu a přístupu k rolím si s hostem bude povídat moderátor večera David Hrbek. 

Vstupenky zde.