Hledat Menu

Aktuality

JEVIŠTNÍ TALK-SHOW

Scénické rozhovory se zajímavými osobnostmi české kulturní scény. Přijďte se zeptat, co vás zajímá. V listopadu s Bárou Polákovou a Janem P. Muchowem a v lednu Jindřichem Šídlem a Jaroslavem Kmentou.

Talk show Scénické rozhovory vstupuje do své dvacáté sezóny, a tak jsme se rozhodli zvát od října do května roku 2023 dvojice hostů, kteří už pozváni byli, nebo přinejmenším alespoň jeden z dvojice během této doby již seděl v křesle proti moderátorovi Davidu Hrbkovi.

 

16. 11. 2022 Bára Poláková & Jan P. Muchow

Listopadovými hosty pravidelné talk show Scénické rozhovory budou herečka, zpěvačka, textařka a držitelka výroční Ceny Anděl 2015 za píseň Nafrněná Bára Poláková, která v průběhu dvaceti let existence pořadu zasedla proti moderátorovi pořadu v roce 2018, a hudební producent, skladatel a muzikant Jan P. Muchow, jenž se publiku Scénických rozhovorů představí v roli hosta poprvé. Báru Polákovou i Jana P. Muchowa pojí spolupráce a přátelství, které budou také předmětem rozhovoru. Povede ho jako vždy moderátor večera David Hrbek.

Vstupenky zde.

 

23. 1. 2023 Jindřich Šídlo & Jaroslav Kmenta

V lednu se potkáte s hosty, ke kterým není zapotřebí nic dalšího dodávat, s novináři Jindřichem Šídlem a Jaroslavem Kmentou.

Vstupenky zde.