Dnes ve 14:00 zahajujeme předprodej na zářijová představení.

Aktuality

Švandovo divadlo otevírá dveře neslyšícím!

Švandovo divadlo od ledna 2015 nabízí službu pro všechny diváky s vadami sluchu - titulky pro neslyšící v českém jazyce.

Jsme prvním a zatím jediným divadlem v Praze, které bude tuto službu pravidelně nabízet a umožní tak širší nabídku kulturního vyžití pro neslyšící a nedoslýchavé diváky. Velký sál máme současně také vybaven indukční smyčkou pro nedoslýchavé, která je trvale dostupná.

Po úspěšném startu u příležitosti 250. reprízy inscenace KDO JE TADY ŘEDITEL? v lednu a únorovém uvedení představení KRAKATIT nyní zveme diváky s vadami sluchu na tato představení:

V listopadu 4.11. PROMĚNA

V prosinci 1.12. HAMLET 

 

O přesných termínech představení s titulky pro neslyšící Vás můžeme prostřednictvím emailu pravidelně informovat. V případě zájmu, prosíme o uvedení emailové adresy.

Vstupenky na tato představení je možné rezervovat a zakoupit na pokladně divadla, emailem na obchodní oddělení nebo na internetových stránkách:

Obchodní oddělení:
email: obchodni@svandovodivadlo.cz, tel. 257 321 334
Pokladna: 
po-pá 14:00-20:00, so, ne a svátky 2 hod. před začátkem představení, tel. 257 318 666
Internetové stránky:
www.svandovodivadlo.cz 

Cena vstupenek závisí dle představení - od 290 Kč do 360 Kč - pro držitele ZTP poskytujeme 40% slevu (s výjimkou představení Kdo je tady ředitel?, kde je možné využít jen 20% slevu).

Vzhledem k umístění titulků a jejich viditelnosti, doporučujeme sedadla na balkoně. 

26. 1. 2015