Hledat Menu

Prodej

Pro školy

Chtěli byste obohatit a zpestřit výuku literatury, společenských věd, historie, či přinejmenším přispět k rozšíření obecného kulturního rozhledu Vašich studentů?

V našem repertoáru naleznete inscenace klasických dramatických a literárních titulů, které jsou prezentovány moderní formou, díky níž jsou jednotlivá témata studentům přístupnější, doufejme bližší k prožití i reflexi. Do této linie patří Shakespearův Hamlet, či Slušný člověk podle novely Karla Čapka Obyčejný život. Studenti se skrze naše inscenace mohou seznámit také s tvorbou Václava Havla v inscenaci Protest/Rest, Oscara Widea v představení Obraz Doriana Graye či Viktora Dyka v inscenaci Krysař.

Nabízíme ale i inscenace vztahující se k současné kultuře nebo politické situaci. Studenti mohou získat povědomí o přátelství a odvaze v dobách nesvobody v inscenaci Lámání chleba, zjistit jak může jednomu člověku zničit život několik dezinformací v představení Ztracená čest Kateřiny Blumové či netradičně pohlédnout na holocaust v inscenaci Šoa

Naše divadlo pro studenty nabízí nejen večerní veřejná představení, ale také dopolední zadaná představení. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné inscenace a poskytneme bližší informace a doplňující materiály.

Doufáme, že si z naší nabídky vyberete a budeme moci Vás a Vaše studenty uvítat v hledišti. Vždyť divadlo nemusí být jen zkostnatělá, povinná nuda!

 

KONTAKT

Tereza Klusáčková
tel.: +420 257 321 334, mob.: +420 724 003 857
e-mail: klusackova (zavináč) svandovodivadlo.cz