Hledat Menu

Aktuality

POJĎTE S DĚTMI DO DIVADLA!

Činoherní studio Ústí nad Labem - Děti z Bullerbynu; Radim Vizváry: Pejprbój; Rajče a okurka: V lednici

16. 3. 2019 od 15:00 a 17:00 Velký sál

Pejprbój

V dětské představivosti ožívá i tak obyčejný každodenní předmět, jakým je kus papíru. V našem představení ji rozjitří malý vypravěč s velkou papírovou rolí. Zatímco zkoumá tento čistý, tvarovatelný materiál, objevuje příběhy, které papír vypráví. Vstoupí do jeho světa a tam se potká s maličkým chlapcem, který se stane jeho průvodcem v papírovém světě. Společně se pustí do jeho objevování, aby brzy zjistili, že může skrývat i napětí a nebezpečí.

Nonverbální pohádka s minimalistickou scénou pracuje s diváckou představivostí. V představení Pejprboj se pod rukama zkušeného loutkáře a mima Radima Vizváryho papír mění na fantastické výjevy z pohádkového světa a svou otevřenou hereckou expresí do děje zve i dětské obecenstvo.

Pro děti od 4 let.

VSTUPENKY od 15:00 ZDE.
VSTUPENKY od 17:00 ZDE.

______________________________________________

24. 3. 2019 od 17:00 Studio

Rajče a okurka: V lednici

Následkem toho, že výzkumníci mění živé organismy tak, jak by to příroda nikdy neudělala a do DNA zeleniny vkládají geny z jiných živočišných organismů, došli k překvapivému zjištění, že obyčejná zelenina projevuje základní emocionálně-motorické funkce a to i v případě, kdy je běžně uskladněna ve vaší domácnosti. Víte o tom, že ve vaší lednici existuje život?

První důkazy budou demonstrovány na veřejném pozorování Rajčete a Okurky v lednici.

Pro děti od 8 let.

VSTUPENKY ZDE.

______________________________________________

11. 5. 2019 od 15:00 Velký sál

Děti z Bullerbynu

Lisa, Lasse, Bosse, Olle, Anna, Britta. Nastal čas zase si trochu pohrát a zavzpomínat na bezstarostné a šťastné dětství. Bullerbyn otevírá své brány nekonečných příběhů a možností.

Pro děti od 7 let. 

VSTUPENKY ZDE.