Vstupenky

  • Dárkové poukazy

   Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim dárkový poukaz.

   OBECNÉ INFORMACE

   • poukaz libovolné hodnoty
   • platnost 2 roky od data vydání 
   • platí na všechna představení souboru Švandova divadla a workshopy ŠD
   • platí na představení stálých hostů (Buchty a loutky, JUST! IMPRO, Scénické rozhovory)
   • neplatí na koncerty, představení hostů ProFitArt, Ductus Deferens, Mime Prague, inscenaci Lordi nebo 7 pádů Honzy Dědka, a další jednorázové akce nebo jednorázová hostování
   • postupné čerpání
   • možnost doplatit cenový rozdíl
   • poukaz nepřináší žádné přednostní právo na vstupenky, proto doporučujeme včas si z našeho programu vybrat a vstupenky zakoupit nebo alespoň rezervovat.

     

   NÁKUP DÁRKOVÉHO POUKAZU

   Máte 3 různé možnosti:

   1) ONLINE NÁKUP (dárkový poukaz Vám přijde po uhrazení emailem)

   2) OSOBNĚ (na pokladně Švandova divadla)

   3) PŘES OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ - níže na této stránce (platba fakturou a zaslání poukazu poštou): po vyplnění online formuláře vám budou emailem zaslány platební podmínky. Poukaz zasíláme poštou (k částce bude připočtena cena za poštovné 70 Kč, zasíláme doporučeně). Po připsání požadované částky na náš účet, bude dárkový poukaz odeslán na Vaši adresu.

   V případě nejasností kontaktujte obchodní oddělení na telefonním čísle +420 257 321 334. 

    

   OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY 

   ve všední dny: 14:00 – 20:00
   soboty, neděle a státní svátky:
   2 hodiny před začátkem představení (pokud se nehraje, je pokladna zavřena)

   Nelze platit benefitními poukázkami (kulturními stravenkami).

   _________________________________________________________________________ 

   KONTAKT

   tel. +420 257 318 666 (pokladna) nebo 257 321 334 (obchodní oddělení)
   e-mail obchodni@svandovodivadlo.cz

   Objednávkový formulář

   Pozor! Nejedná se o online nákup!

 • Informace k představením pro školy

  V našem repertoáru naleznete inscenace klasických dramatických a literárních titulů, které jsou prezentovány moderní formou, díky níž jsou jednotlivá témata studentům přístupnější, doufejme bližší k prožití i reflexi. Do této linie patří Shakespearův Hamlet či Rostandův Cyrano z Bergeracu. Studenti se skrze naše inscenace mohou seznámit také s tvorbou Emily Brontë v adaptaci Marie Novákové s názvem Na Větrné hůrce, zhlédnout  současnou hru inspirovanou stále se opakující historií Trójanky nebo divadelními adaptacemi kultovních románů George Orwella 1984 a Lva Nikolajeviče Tolstého Anna Karenina.

  Nabízíme ale i inscenace vztahující se k současné kultuře –původní české drama situované do skalistých hor ledového severu z pera Martina Františáka Srpnové světlo, poetickou komedii o dlouholetém partnerském soužítí s názvem Happy End nebo adaptaci románu mladého francouzského autora Édouarda Louise Dějiny násilí

  V neposlední řadě bychom rádi nabídli představení vztahující se k poměrně nedávné historii Pankrác ´45, s podtitulem „casting na popravu“, hru Hadry, kosti, kůže, o soužití Vladimíra Holana a Jana Wericha ve vile na Kampě, příběh o hledání domova i vlastní krve navzdory dějinám v přitažlivém kabaretním žánru Kabaret Winton nebo možnost pohlédnout na holocaust v inscenaci Šoa.

  Naše divadlo pro studenty nabízí nejen večerní veřejná představení, ale také dopolední zadaná představení. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné inscenace a poskytneme bližší informace a doplňující materiály.

  Doufáme, že si z naší nabídky vyberete a budeme moci Vás a Vaše studenty uvítat v hledišti. Vždyť divadlo nemusí být jen zkostnatělá, povinná nuda!

   

  KONTAKT

  Mahulena Košťálová 
  tel.: +420 257 321 334, mob.: +420 724 003 857
  e-mail: obchodni (zavináč) svandovodivadlo.cz