Hledat Menu

O divadle

Herecký-pohybový workshop s překladem do znakového jazyka

Řeč těla

TERMÍNY NEJBLIŽŠÍHO WORKSHOPU (1 workshop = 3 lekce po třech hodinách)

bude upřesněno

CENA: 900 Kč

 Speciální herecký-pohybový workshop určený účastníkům jak slyšícím, tak neslyšícím.

Přijďte s námi objevit možnosti vlastního těla a kouzlo jevištního pohybu!

Jednou z nejdůležitějších součástí hereckého projevu je práce s pohybem a gestem a propojení vnitřního světa s tělem. Jednou z nejdůležitějších součástí hereckého projevu je práce s pohybem a gestem a propojení vnitřního světa s tělem. Pomocí jednoduchých základních pohybových cvičení a etud se naučíme nenásilně objevovat vlastní tělo ve vztahu k prostoru a k hereckému partnerovi.

Dílna je zaměřena na vnímání vlastního těla v prostoru, objevování a rozšiřování možností našeho pohybu a gesta, vyjadřování pocitů tělem a sebepoznání skrze pohyb. Pomocí těla a gesta se naučíme nejen zprostředkovávat vlastní pocity a emoce, ale také skrze pohyb tvořit charakter a postavu, vytvářet dramatickou situaci a ucelené tvary – a to vše nenásilnou a hledající formou.

Workshop je navíc ozvnáštněn spojením slyšících a neslyšících účastníků. Lidé s absencí sluchu mohou mít odlišný a inspirativní pohled na svět okolo nás, řeč těla je jejich přirozeným komunikačním prostředkem. Pojďme se od sebe navzájem naučit, jak rozšířit svůj tělový rejstřík a nechat tělo a pohyb, aby mluvili za nás.

Překladatel do znakového jazyka zajištěn. Pro účast na workshopu nepotřebujete žádnou předchozí taneční ani pohybovou průpravu.

 

KONTAKT

Olívia Fantúrová

tel.: +420 234 651 259, mob. +420 724 840 442

e-mail: fanturova (zavináč) svandovodivadlo.cz