Hledat Menu

O divadle

Pěvecký workshop ON-LINE

Individuální lekce zpěvu

TERMÍNY LEKCÍ: dle individuální domluvy s lektorkou (3 setkání po 60 minutách)

bude upřesněno

Cena: 1 080 Kč


Pro účast na těchto lekcích není potřeba žádná předchozí hlasová nebo pěvecká průprava.
Na základě úspěšných pěveckých workshopů přinášíme online lekce zpěvu. Baví vás zpívat? Máte již se zpěvem zkušenost nebo jste úplný začátečník? Individuální lekce zpěvu s Blankou Popkovou jsou otevřené všem zájemcům!
Během lekcí se budeme zabývat dechovou a hlasovou technikou tak, abychom byli schopni plně rozvinout svůj hlasový potenciál, zároveň jsme ale neubližovali hlasivkám. Budeme také hledat možné příčiny bránící k plnému využití vašich hlasových možností, pomůžeme vám zbavit se trémy a strachu ze zpěvu.
S lehkostí a hravou formou budeme objevovat radost ze zpěvu, užívat si barvu hlasu a jeho rozsah, a to vše na základě vašich individuálních preferencí stylu zpěvu a výběru písní.
Navíc se s lektorkou Blankou Popkovou máte možnost domluvit na časovém plánu lekcí dle vašich možností.
Odložte frustraci z nouzového stavu a zazpívejte si i jinde než ve sprše!

 

Vede Blanka Popková
Zpěvačka, herečka a pedagožka. Studovala zpěv na JAMU u profesorky Libuše Lesmanové, dále se vzdělávala u italského operního pěvce Paola de Napoli a u Evy Gebauerové-Phillips, přední sólistky Národního divadla Moravskoslezského, kde Blanka působila v dlouholetém sólovém angažmá. Dále mimo jiné účinkovala ve Slezském divadle v Opavě nebo v Hudebním divadle Karlín. Věnuje se soukromé výuce zpěvu, v minulosti pedagogicky spolupracovala se Speciální a praktickou školou K. Herforta a Vyšší odbornou školou hereckou. Nyní působí ve Švandově divadle jako asistentka režie a je jednou z vedoucích pedagogů Hereckého studia Švandova divadla.

REZERVACE

Kateřina Zelená

tel.: +420 234 651 251, mob.: +420 725 483 323
e-mail: zelena (zavináč) svandovodivadlo.cz