Hledat Menu

O divadle

Pěvecký workshop

Objev svůj hlas

TERMÍNY NEJBLIŽŠÍHO WORKSHOPU (jedná se o čtyři na sebe navazující lekce)

bude upřesněno

CENA: 1 400 Kč

Pro účast na tomto workshopu je nutné dodržet platné hygienické podmínky.

Pro účast na této dílně není nutná žádná předchozí hlasová ani pěvecká průprava.

Prostřednictvím tohoto workshopu máte možnost dozvědět se více o svých hlasových a dechových možnostech, které vás možná samotné překvapí.
Budeme společně objevovat intenzitu a sílu vašeho hlasu, jeho barvu a rozmanitost, ale také se pokusíme najít případné příčiny bránící vám k plnému využití vašich hlasových možností.
Pomocí sborového i sólového zpěvu se pokusíme najít správné posazení vašeho hlasu, aby vám zpěv byl příjemný.
V úvodu se budeme věnovat rozezpívání, uvolnění a zahřátí hlasového aparátu, budeme se soustředit na práci s bránicí, aby hlas mohl dosáhnout plné intenzity a abychom neubližovali hlasivkám.
Pod odborným a šetrným vedením budeme objevovat radost ze zpěvu tak, aby byl prováděn technicky správně, ale byl autentický a svobodný.
Pokud ovládáte hru na jakýkoliv hudební nástroj, jste více než vítáni přinést si ho s sebou a zapojit veškerou svoji fantazii.
Cílem celé dílny je osvobození vlastního hlasu, objevení jeho skrytých možností, načerpání inspirace a zbavení se strachu ze zpívání.

Vede Blanka Popková
Zpěvačka, herečka a pedagožka. Studovala zpěv na JAMU u profesorky Libuše Lesmanové, dále se vzdělávala u italského operního pěvce Paola de Napoli a u Evy Gebauerové-Phillips, přední sólistky Národního divadla Moravskoslezského, kde Blanka působila v dlouholetém sólovém angažmá. Dále mimo jiné účinkovala ve Slezském divadle v Opavě nebo v Hudebním divadle Karlín. Věnuje se soukromé výuce zpěvu, v minulosti pedagogicky spolupracovala se Speciální a praktickou školou K. Herforta a Vyšší odbornou školou hereckou. Nyní působí ve Švandově divadle jako asistentka režie a je jednou z vedoucích pedagogů Hereckého studia Švandova divadla.

 

REZERVACE

Kateřina Zelená

tel.: +420 234 651 251, mob.: +420 725 483 323
e-mail: zelena (zavináč) svandovodivadlo.cz