Hledat Menu

O divadle

Workshop improvizace pro pokročilé

Ukaž své pravé já! vol. 2

TERMÍNY NEJBLIŽŠÍHO WORKSHOPU

bude upřesněno 

CENA: 1 400 Kč

Pro účast na tomto workshopu je nutné dodržet platné hygienické podmínky.

Workshop improvizace pro pokročilé je určen účastníkům našich impro workshopů nebo všem, kdo s improvizací mají již nějakou zkušenost.

Workshop divadelní improvizace je kombinací improvizačních cvičení, herecké práce a klaunských principů.

Dílny jsou zaměřeny na odbourání vnitřního kritika, na rozvíjení herecké spolupráce (spolupráce sám se sebou, s partnerem, s publikem), na prozkoumávání hranic hry, na práci s inspirací a na jevištní přítomnost.

Improvizátor je malířem ve světě fantazie. Jako plátno používá prostor, ve kterém vystupuje a jeho tělo je štětcem, kterým kreslí své příběhy. Jako barvy využívá emoce, vztahy a neomezený svět inspirace.

Improvizátor je zároveň režisérem i dramaturgem svého výstupu.

Vede Alexandr Stankov
Vystudoval Klaunskou scénickou a filmovou tvorbu na JAMU u prof. Ctibora Turby.
Od roku 2008 je Zdravotním Klaunem. Je členem improvizační skupiny NOA! Simony Babčákové a jedním ze zakládajících členů improvizační skupiny Komediomat. Hostuje v Národním divadle Brno v představeních Improvozovna a v Pohádce o nevyřáděném dědečkovi. Od ledna 2019 se stal členem divadelního Spolku Sešlých a účinkuje v představení Commedia dell’arte II. Již několik let je jedním ze stálých lektorů Workshopů a pedagogem Hereckého studia Švandova divadla.

 

REZERVACE

Kateřina Zelená

tel.: +420 234 651 251, mob.: +420 725 483 323
e-mail: zelena (zavináč) svandovodivadlo.cz