Hledat Menu

Aktuality

HLEDÁME NOVÉ DATUM PRO PREMIÉRU INSCENACE CYRANO Z BERGERACU

Premiéru uvedeme, jakmile to současná situace dovolí

Milí přátelé Švandova divadla,

podobně jako se nastalá situace dotkla vašich plánů, výrazně mění i ty naše. Opakovaný nástup koronaviru v České republice nás zastihl při intenzivních přípravách inscenace v režii uměleckého šéfa Martina Františáka Cyrano z Bergeracu, kterou jsme měli poprvé uvést v sobotu 24. října 2020. Zavření divadel nás zastihlo ve vrcholné fázi zkoušení. Vzhledem k nastalé situaci však musíme datum premiéry odložit na nejbližší možný termín po znovuotevření divadel. V tuto chvíli se lze o možném termínu jen dohadovat v závislosti na míře optimismu nad vývojem epidemiologické situace, ale ujišťujeme vás, že vám naši novinku představíme, jakmile to jen bude možné.

Věříme, že i vy sami vnímáte, že v současné době jsou na programu dne mnohem palčivější problémy a potřeby jejich řešení, než je divadlo, nemusíte se však bát, že byste byli o tuto premiéru ochuzeni.

Děláme vše pro to, aby inscenace byla po této přestávce v hraní připravena a náš soubor vám ji mohl ve zdraví a ve své plné síle představit.

Nyní vám přejeme hodně sil, a především zdraví vám i vašim blízkým a budeme se těšit na opětovné shledání s vámi v našem divadle! 

Zatím s vámi zůstaneme v kontaktu na našich sociálních sítích!


Vaše Švandovo divadlo