Hledat Menu

Aktuality

INFORMACE KE ZRUŠENÝM PŘEDSTAVENÍM

Odpovědi na Vaše otázky v současné situaci.

 

 

Vážení a milí diváci,

Bohužel jsme nuceni zrušit všechna představení v období od 12. 10. 2020 do 30. 4. 2021 a zde jsme pro vás připravili několik důležitých informací k nastalé situaci.

Představení rušíme postupně od nejbližších termínů a všechny diváky kontaktujeme (emailem či telefonicky), zda mají zájem o výměnu vstupenek či vrácení peněz. 

Prosíme diváky, kteří si zakoupili vstupenky u nás v pokladně bez udání kontaktů, aby kontaktovali naše obchodní oddělení, které bude k dispozici pro vaše dotazy od pondělí do čtvrtka v čase 9:00 až 16:00 na telefonu +420 234 651 293.

VÝMĚNA VSTUPENEK:

Vstupenky na zrušená představení je možné vyměnit na náhradní termíny, které již brzy zveřejníme. Prosíme kontaktujte nás na obchodni@svandovodivadlo.cz nebo telefonicky na čísle +420 234 651 293, vstupenky automaticky nevyměňujeme.

  • Vstupenky zakoupené on-line Vám vyměníme na náhradní termín a zašleme do emailu nové.

  • Vstupenky zakoupené v pokladně Vám vyměníme na náhradní termín a budete je mít připravené v pokladně divadla do dne představení.

 

VRACENÍ VSTUPNÉHO:

V případě, že preferujete vrácení vstupného za vstupenky na zrušená představení (vstupné automaticky nevracíme):

  • Peníze za vstupenky zakoupené on-line vám budou vráceny zpět na účet.
  • Peníze Vám budou vráceny na základě předložení vstupenek v pokladně divadla.
  • Peníze za vstupenky vám můžeme převést také na kreditní dárkový poukaz, který je platný 2 roky od data vystavení a lze jej čerpat postupně na jakékoliv představení souboru Švandova divadla

 

Všechny rezervace na představení, která se měla konat v období 12. 10. 2020 - 30. 4. 2021, budou automaticky stornovány.

 

POKLADNA JE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA 

 

V případě dalších dotazů jsme Vám rádi k dispozici na výše uvedených telefonních číslech.

Předem děkujeme za zachování přízně a budeme se těšit nashledanou v našem divadle.

 

Vaše Švandovo divadlo