Hledat Menu

Aktuality

INFORMACE KE ZRUŠENÝM PŘEDSTAVENÍM

Odpovědi na Vaše otázky v současné situaci.

 

Vážení a milí diváci,

bohužel jsme nuceni zrušit všechna představení v následujících několika týdnech
(12. - 3. 11. 2020) 
a zde jsme pro vás připravili několik důležitých informací k nastalé situaci.

Představení rušíme postupně od nejbližších termínů a všechny diváky kontaktujeme (emailem či telefonicky), zda mají zájem o výměnu vstupenek či vrácení peněz. 

Prosíme diváky, kteří si zakoupili vstupenky u nás v pokladně bez udání kontaktů, aby kontaktovali naše obchodní oddělení, které bude k dispozici pro vaše dotazy od pondělí do pátku v čase 9:00 až 17:00 na telefonu +420 234 651 293.

VÝMĚNA VSTUPENEK:

Vstupenky na zrušená představení je možné vyměnit na náhradní termíny - prosím kontaktujte nás na obchodni@svandovodivadlo.cz nebo telefonicky na čísle +420 234 651 293, vstupenky automaticky nevyměňujeme.

  • Vstupenky zakoupené on-line Vám vyměníme na náhradní termín a zašleme do emailu nové.

  • Vstupenky zakoupené v pokladně Vám vyměníme na náhradní termín a budete je mít připravené v pokladně divadla do dne představení. Vzhledem k tomu, že pokladna je momentálně uzavřena, výměnu s Vámi rádi vyřešíme po telefonu. Jsme vám k dispozici na telefonu 257 318 666 každý všední den od 9:00 do 17:00.

 

VRACENÍ VSTUPNÉHO:

V případě, že preferujete vrácení vstupného za vstupenky na zrušená představení - prosím kontaktujte nás na obchodni@svandovodivadlo.cz nebo telefonicky na čísle +420 234 651 293, vstupné automaticky nevracíme.

  • Peníze za vstupenky zakoupené on-line vám budou vráceny zpět na účet.
  • Pokud jste vstupenky zakoupili v pokladně divadla a požadujete vrácení vstupného, kontaktujte nás předem na telefonním čísle 257 318 666. 
  • Peníze za vstupenky vám můžeme převést také na kreditní dárkový poukaz, který je platný rok od data vystavení a lze jej čerpat postupně na jakékoliv představení souboru Švandova divadla

 

Naše pokladna je od 22. 10. 2020 zavřena z důvodu nařízení vlády.

 

V případě dalších dotazů jsme Vám rádi k dispozici na výše uvedených telefonních číslech.

Předem děkujeme za zachování přízně a budeme se těšit nashledanou v našem divadle.

 

Vaše Švandovo divadlo