Hledat Menu

Slavnostní večer pro neziskové organizace s udílením cen Neziskovka roku a Zlatý banán

NROS & AVPO

Udílení cen Neziskovka roku 2021 a Zlatý banán 2021.

Délka představení: 1 hod 20 min bez přestávky

Slavnostní večer věnovaný neziskovým organizacím, které se zapojily v roce 2021 do soutěží Neziskovka roku a Zlatý banán. Pořádá a ceny udělují Nadace rozvoje občanské společnosti a Asociace veřejně prospěšných organizací.

Nadace rozvoje občanské společnosti bude udělovat ocenění nejlepším neziskovkám roku 2021 v kategoriích malá, střední a velká a Cenu veřejnosti a to už po deváté v pořadí.

Asociace veřejně prospěšných organizací ČR udělí cenu Zlatý banán prověřeným neziskovkám držícím Značku spolehlivosti.

Existují ocenění a Ocenění. Neziskovka roku, za kterou stojí Nadace rozvoje občanské společnosti, si velké písmeno určitě zaslouží. Nejen tím, že vyhodnocuje profesionalitu práce neziskových organizací unikátním způsobem. Symbolem Ocenění je hranol z optického skla – magický předmět, který dokáže odhalit všechny barvy bílé. Stejně jako to dělá Neziskovka roku s odkrýváním kvalit přihlášených organizací. 

Hodnotící proces ocenění Neziskovky roku je založen na unikátní metodice „Zdravé organizační řízení“©. Tato metodika byla vytvořena Nadací rozvoje občanské společnosti ve spolupráci
s odborníky z Univerzity Karlovy, která je partnerem projektu. Na hodnocení spolupracují nezávislí odborníci z řad komerčního i neziskového sektoru, státní správy, experti a významné osobnosti, které se aktivně podílejí na rozvoji občanské společnosti v ČR.

Zlatý banán je ocenění pro příběh roku o tom, jak neziskové organizace se značkou spolehlivosti mění život k lepšímu. Příběhy, které mohou držitelé značky spolehlivosti do soutěže přihlásit, se musí přímo vázat na poslání organizace. Tématem letošního ročníku je příběh dárce. Ocenění uděluje odborná porota.

 

Akce je otevřena též širší veřejnosti. Přijďte se seznámit s těmi nejlépe řízenými organizacemi neziskového sektoru, které zajišťují často klíčové sociální, zdravotní nebo vzdělávací aktivity ve prospěch občanů naší země. 

Nejbližší uvedení

všechna
představení
jenom
nevyprodaná

Žádná představení.

Dnešní program

Dnes divadlo nehraje.