Hledat Menu

Pěvecký workshop

Workshop

Objev skryté možnosti svého hlasu

TERMÍNY NEJBLIŽŠÍHO WORKSHOPU (jedná se čtyři na sebe navazující setkání)

2. 6. od 16:00 do 19:00, 7., 14. a 21. 6. od 16:00 do 18:00
(jedná se o čtyři na sebe navazující lekce)

CENA: 1 400 Kč

 

Pro účast na této dílně není nutná žádná předchozí hlasová ani pěvecká průprava.

Prostřednictvím tohoto workshopu máte možnost dozvědět se více o svých hlasových a dechových možnostech, které vás možná samotné překvapí.
Budeme společně objevovat intenzitu a sílu vašeho hlasu, jeho barvu a rozmanitost, ale také se pokusíme najít případné příčiny bránící vám k plnému využití vašich hlasových možností.
Pomocí sborového i sólového zpěvu se pokusíme najít správné posazení vašeho hlasu, aby vám zpěv byl příjemný.
V úvodu se budeme věnovat rozezpívání, uvolnění a zahřátí hlasového aparátu, budeme se soustředit na práci s bránicí, aby hlas mohl dosáhnout plné intenzity a abychom neubližovali hlasivkám.
Pod odborným a šetrným vedením budeme objevovat radost ze zpěvu tak, aby byl prováděn technicky správně, ale byl autentický a svobodný.
Pokud ovládáte hru na jakýkoliv hudební nástroj, jste více než vítáni přinést si ho s sebou a zapojit veškerou svoji fantazii.
Cílem celé dílny je osvobození vlastního hlasu, objevení jeho skrytých možností, načerpání inspirace a zbavení se strachu ze zpívání.

Vede Blanka Popková
Zpěvačka, herečka a pedagožka. Studovala zpěv na JAMU u profesorky Libuše Lesmanové, dále se vzdělávala u italského operního pěvce Paola de Napoli a u Evy Gebauerové-Phillips, přední sólistky Národního divadla Moravskoslezského, kde Blanka působila v dlouholetém sólovém angažmá. Dále mimo jiné účinkovala ve Slezském divadle v Opavě nebo v Hudebním divadle Karlín. Věnuje se soukromé výuce zpěvu, v minulosti pedagogicky spolupracovala se Speciální a praktickou školou K. Herforta a Vyšší odbornou školou hereckou. Nyní působí ve Švandově divadle jako asistentka režie a je jednou z vedoucích pedagogů Hereckého studia Švandova divadla.

 

REZERVACE
Barbora Honzlová Vacková
Tel.: +420 725 483 323
vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz

Nejbližší uvedení

všechna
představení
jenom
nevyprodaná

Žádná představení.

Dnešní program

Hadry, kosti, kůže

19:00 Pavel Jurda, Vladimír Holan,…
Zájezd
Soubor Švandova divadla