Hledat Menu

Workshop pantomimy

14:30
Zkušebna
Workshop

Beze slov!

TERMÍNY NEJBLIŽŠÍHO WORKSHOPU

víkendový speciál 18. a 19. 1. 2020 od 14:30 do 19:00

CENA: od 1.080 Kč

V rámci workshopu si osaháte a osvojíte svět mima. Seznámíte se s imaginárním předmětem, imaginárním prostředím a imaginárním partnerem. Dozvíte se, jak s těmito zdánlivě neexistujícími partnery pracovat. A dostanete odpovědi na otázky, které jste netušili, že máte.

Workshop je určen jak pro pokročilé, tak i pro mimy začátečníky, pro herce i neherce.

Přijďte objevit svět, který když se pro vás stane opravdovým, bude takovým i pro vaše diváky.

Maximální počet účastníků: 10
Minimální věk: 15 let

Vede Anna Kukuczková

 

MgA. Anna KukuczkováDiS. je absolventkou Vyšší odborné školy herecké v Praze a katedry Pantomimy a poté katedry Nonverbálního divadla Akademie múzických umění v Praze. Zde studovala pod vedením pedagogů MgA. Radima Vizváry Ph.D., MgA. Martina Sochora Ph.D., MgA. Romana Horáka a MgA. Miřenky Čechové Ph.D.

V minulosti spolupracovala se skupinami MIME PRAGUE a Tichá opera a v současnosti to jsou Cirkus Sakra, Teatro Comico, AM&C a Opera studio Praha. Pravidelně vystupuje na festivalech jako je MIME FEST, MY MIME, PAN, Zlatá Praha nebo International Mime Art festival ve Varšavě. Externě pracuje v Národním divadle v Praze a Městských divadlech pražských. Je zakládajícím členem pantomimické skupiny Kozel ve fraku a česko-francouzského kabaretního dua Cabarécie. Má v repertoáru autorská představení a mnoho etud. Účinkuje v inscenacích v žánrech pantomima, nonverbální divadlo, clownerie, commedia dell´arte, fyzické divadlo, tanec, opera a činohra. Věnuje se také pedagogické činnosti - například externě na Katedře nonverbálního divadla na HAMU, na festivalech PAN v Liptovském Mikuláši nebo Letní bláznění v Chebu či v rámci přípravných kurzů při Mezinárodní konzervatoři Praha a absolventských projektů Ateliéru fyzického divadla na JAMU.

KONTAKT

Olívia Fantúrová
tel.: +420 234 651 259, mob. +420 724 840 442
e-mail: fanturova (zavináč) svandovodivadlo.cz

Nejbližší uvedení

všechna
představení
jenom
nevyprodaná

Žádná představení.

Dnešní program

CRY BABY CRY

19:00 Sabina Krátká
Zájezd
Anglické titulky
Soubor Švandova divadla

Kauza pražské kavárny

19:00 Jacob Erftemeijer a kol.
Studio
Soubor Švandova divadla

KIM-club - Magických dvacet

20:00
Velký sál
KIM-club