Hledat Menu

Taneční večery ve Švandově divadle: V rytmu klasiky

19:00
Studio
Workshop

Roztančený Švanďák. Pokračování jednorázových tanečních kurzů ve Švandově divadle.

Chcete si osvojit základy klasických standardních tanců nejčastěji tančených na plesech? Během dalšího tanečního večera s názvem “V rytmu klasiky” se naučíte základy a variace do tradičních tanců, kterými jsou anglický Waltz a moderní svižný tanec Quickstep. Tento večer je vhodný pro páry, avšak je otevřen také jednotlivcům. Těšíme se na vás.

Cena: 290 Kč za osobu

REZERVACE:
Barbora Vacková
tel.: +420 234 651 259, mob. +420 724 840 442
e-mail: vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz

 

Workshopy Švandova divadla v unikátní spolupráci s Tanečními kurzy Martina Šimka & Terezy Řípové s.r.o. a jejich projektem Roztančené divadlo!

Jednorázový taneční kurz, v jehož rámci se vždy budete s profesionálními tanečními lektory zaměřovat na určitý společenský tanec, soubor tanců či tematických oblastí. Kapacita kurzu je omezena, a proto se vám mohou lektoři intenzivně věnovat. Specifické divadelní prostředí studiové scény Švandova divadla dodává společenskému tanci tančírnovskou atmosféru.
Přijďte se s námi ponořit do tematických bloků, v nichž vás čeká spousta tance, krásných rytmů a zábavy. Večer je vždy koncipován následovným způsobem: 60 minut výuky, 15 minut přestávka a 45 minut výuky. Oblčenení společenské, ale pohodlné - originalitě a fantazii se meze nekladou, tudíž se nemusíte ostýchat a doražte vyladěni dobově či tematicky. Obuv společenská, ideálně taneční. Přijďte si užít příjemný společenský večer na prknech Švandova divadla.