Hledat Menu

Workshop rétoriky

Workshop

Projev se!

TERMÍNY NEJBLIŽŠÍHO WORKSHOPU

18. a 25. 5. a 1. 6. vždy od 16:00 do 19:00
(jedná se o tři na sebe navazující setkání)

CENA: 1 400 Kč

PRO ÚČAST NA TÉTO DÍLNĚ JE NUTNÉ PÍSEMNĚ DOLOŽIT NEGATIVNÍ VÝSLEDEK ANTIGENNÍHO TESTU S MAXIMÁLNÍ PLATNOSTÍ 72 HODIN NEBO POTVRZENÍ O OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19. 

Jak se nebát mluvit? 

Workshop je zaměřen na základní komunikativní dovednosti. Nejprve se zaměříme na dech a hlas. Víte, jak s hlasem správě pracovat a jak o něj pečovat? Jaké jsou zásady hlasové hygieny?

Následně se budeme zabývat neverbálními projevy. Jaká děláme gesta, která si mnohdy ani neuvědomujeme? Jak stojíme a co při mluvení děláme např. s rukama? 

Zároveň budeme hledat společná témata. Jak navázat řeč s lidmi, které vůbec neznáme? Jak prosadit svůj názor? Jak se zachovat v konfliktní situaci? Samozřejmě nebude chybět analýza a zpětná vazba, aby každý účastník znal své silné i slabé stránky. 

 

Vede Michaela Jadrná
Vystudovala pedagogiku, herectví a moderování, aktivně se již dlouhá léta objevuje v médiích a své zkušenosti předává dál. V minulosti působila jako moderátorka v několika rádiích (na příklad SeeJay Rádio, Rádio Černá Hora aj.) a jako televizní redaktorka. Aktivně se věnuje pedagogické činnosti, působila na příklad v Umělecké agentuře Ambrozia nebo v taneční škole MALAK v Liberci. V součaasné době učí na Vyšší odborné škole herecké a na jazykové škole Glossa. Již několik sezón působí jako lektorka hlasových a rétorických workshopů ve Švandově divadle.


 

REZERVACE
Barbora Honzlová Vacková
Tel.: +420 725 483 323
vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz

 

Nejbližší uvedení

všechna
představení
jenom
nevyprodaná

Žádná představení.

Dnešní program

Dnes divadlo nehraje.