Hledat Menu

O divadle

Taneční večery ve Švandově divadle

Novinka letošní sezóny! Každý měsíc máte možnost zatančit si za prknech Švandova divadla!

Workshopy Švandova divadla v unikátní spolupráci s Tanečními kurzy Martina Šimka & Terezy Řípové s.r.o. a jejich projektem Roztančené divadlo!

Jednorázový taneční kurz, v jehož rámci se vždy budete s profesionálními tanečními lektory zaměřovat na určitý společenský tanec, soubor tanců či tematických oblastí. Kapacita kurzu je omezena, a proto se vám mohou lektoři intenzivně věnovat. Specifické divadelní prostředí studiové scény Švandova divadla dodává společenskému tanci tančírnovskou atmosféru.
Přijďte se s námi ponořit do tematických bloků, v nichž vás čeká spousta tance, krásných rytmů a zábavy. Večer je vždy koncipován následovným způsobem: 60 minut výuky, 15 minut přestávka a 45 minut výuky. Oblečení společenské, ale pohodlné - originalitě a fantazii se meze nekladou, tudíž se nemusíte ostýchat a doražte vyladěni dobově či tematicky. Obuv společenská, ideálně taneční. Přijďte si užít příjemný společenský večer na prknech Švandova divadla.


TERMÍNY A TÉMATA TANEČNÍCH VEČERŮ: 

20. 11. 2018, 19:00 - 21:00
50s - V RYTMU JIVU: 50. léta? Světem začal škubat divoký tanec Rock´n´Roll! Tento tanec a jeho další vývojové větve (Boogie Woogie, Swing, Lindy Hop) se naučíte na listopadovém tanečním večeru v podobě současné směsice těchto stylů - tedy amerického Jivu. Budeme skákat, budeme swingovat, každopádně se můžete těšit, protože to bude ŽIVÉ! Pro lepší navození atmosféry se určitě nebojte sáhnout po odvážnějších retro kouscích ze svého šatníku. Švandovo divadlo bude tento večer v listopadu pulzovat v rytmu tance, který nejvíce proslavil Elvis Presley.
Tento večer je určen pro dvojice i jednotlivce.

 

4. 12. 2018, 19:00 - 21:00

MUZIKÁLOVÁ NOC - CHICAGO: Chtěli byste zažít atmosféru přípravy velkých muzikálových show? Máte rádi známé muzikálové hity? Rádi tančíte? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, jste-li jednotlivec, pár či skupina, pak neváhejte a přihlašte se na první muzikálovou noc v rámci Tanečních večerů ve Švanďáku, tentokrát v rytmech světoznámého muzikálu Chicago. Dobové kostýmy výhodou, ale můžete se také těšit na rekvizity, které budou v divadle k dispozici a s nimiž budeme při přípravě úryvku taneční show pracovat. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

 

29. 1. 2019, 19:00 - 21:00

KRÁLOVSKÝ VALČÍK: Nádherný, vznešený vídeňský valčík. Také byste chtěli plout parketem v tříčtvrtečním taktu tohoto tance? Chcete se tento královský tanec naučit správně? Už byste rádi, aby se Vám z něj netočila hlava? Chcete se naučit jednoduché variace, abyste se mohli stát králi a královnami tanečních parketů? Pokud ano, neváhejte a přihlašte se na další ze série Tanečních večerů ve Švandově divadlo. Nový rok 2019 odstartujeme královsky, právě standardním klasickým tancem - Valčíkem. Těšíme se na Vás! Večer je určen pouze pro páry.

 

Cena: 290 Kč za osobu


REZERVACE:
Barbora Vacková
tel.: +420 234 651 259, mob. +420 724 840 442
e-mail: vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz