Hledat Menu

Aktuality

Hosté a koncerty ve Švandově divadle

Roztančené jeviště -Souboj divadel Praha; Jaroslav Svěcený a Cigánski diabli; Spirituál kvintet; Městské divadlo Mladá Boleslav - Úplné zatmění

I V NOVÉM ROCE JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI NĚKOLIK KONCERTŮ A PŘEDSTAVENÍ HOSTUJÍCÍCH SOUBORŮ.

KONCERT: Ondřej Havelka & jeho Melody Makers 

13. února 2018 od 19:30 ve Velkém sále

Zbrusu nová show Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers chce vzdát hold těm prvním deskám jazzovým, které odstartovaly novou éru populární hudby. Ale dlouho u nich nezůstaneme, neboť doménou kapely je swing, a ten vstoupil do nejšťastnějšího období až o dvacet let později. Takže jako obvykle – swingová smršť až budou střepy z křaplavek lítat!

VSTUPENKY ZDE.

 

TANEČNÍ SHOW: ROZTANČENÉ JEVIŠTĚ - SOUBOJ DIVADEL PRAHA

10. března 2018 od 19:00 ve Velkém sále 

Herci a herečky z osmi pražských divadel v jedinečné taneční show.

Každý ze soutěžících herců a hereček si vylosuje jeden standardní a jeden latinskoamerický tanec, které pak po boku profesionálních tanečníků natrénují a předvedou před porotou za hudebního doprovodu kapely Gin in Jam během finálového večera dne 10. března 2018 ve Velkém sále Švandova divadla.

Mezi zúčastněná divadla patří: Dejvické divadlo, divadlo Semafor, Divadlo v Celetné, X10 – Strašnické divadlo, divadlo Broadway, divadlo Kalich, Divadlo na Vinohradech a Divadlo v Rytířské. Každé z výše jmenovaných divadel vysílá do tanečního souboje jednoho herce či herečku. Jmenovitě to jsou: Tereza Rumlová, Klára Melíšková, Lucie Černíková, Šárka Vaculíková, David Gránský, Jakub Gottwald, Jaromír Nosek a Milan Peroutka. 

Moderátory finálového večera budou Tereza Kostková a Libor Bouček.

VSTUPENKY ZDE.

 

KONCERT: JAROSLAV SVĚCENÝ A CIGÁNSKI DIABLI

20. března 2018 od 19:30 ve Velkém sále

Koncertní projekt houslisty světové úrovně a cikánské kapely s mistrovskou profesionalitou a s nejlepším světovým cimbálistou v čele.Energie sálající z Jaroslava Svěceného a orchestru Cigánski Diabli je povzbuzením a radostí pro duši, dává nový směr klasickým skladbám i cikánským melodiím. Energie sálající z Jaroslava Svěceného a orchestru Cigánski Diabli je povzbuzením a radostí pro duši, dává nový směr klasickým skladbám i cikánským melodiím.

VSTUPENKY ZDE.

 

HOSTÉ: MĚSTSKÉ DIVADLO MLADÁ BOLESLAV - ÚPLNÉ ZATMĚNÍ

26. dubna 2018 od 19:00 ve Velkém sále

Příběh prokletých básníků Paula Verlaina a Arthura Rimbauda, které jejich průlet životem dostal do situace, kdy nemohli být spolu ani bez sebe.Dva bratři, dva básníci, dva buřiči, dva proklatci, kteří žili tak rychle, že předběhli dobu. Někdy jsme přece byli šťastní! Ne, někdy jsme nebyli smutní…

VSTUPENKY ZDE.

 

KONCERT: SPIRITUÁL KVINTET
27. dubna 2018 od 19:30 ve Velkém sále

Spirituál kvintet představuje nový koncertní program, ve kterém ale nechybí ani ohlédnutí za časy dávno minulými.

VSTUPENKY ZDE.