Hledat Menu

Taneční večery ve Švandově divadle: V rytmu smyslné rumby

19:00
Studio
Workshop

Roztančený Švanďák. Pokračování jednorázových tanečních kurzů ve Švandově divadle.

Rádi byste splynuli s žhavými kubánskými rytmy a objevili kouzlo smyslného kubánského tance rumba? Ať jste jednotlivci či páry, neváhejte a doražte na únorový taneční večer, v němž se přeneseme do horké noční Havany a zatančíme si tanec rumba. Vedle základních tanečních kroků se naučíte, jak správně rozhýbat svá těla v charakteristickém rumbovém pohybu zvaném "kukarača", jak hlouběji vnímat rumbové rytmy, jak se více ponořit do tohoto erotického tance plného vášně, emocí a sex-appealu. Nebojte se obléknout tematicky. Pozor - tento taneční večer bude zaručeně žhavý!

Cena: 290 Kč za osobu

REZERVACE:
Barbora Vacková
tel.: +420 234 651 259, mob. +420 724 840 442
e-mail: vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz

 

Workshopy Švandova divadla v unikátní spolupráci s Tanečními kurzy Martina Šimka & Terezy Řípové s.r.o. a jejich projektem Roztančené divadlo!

Jednorázový taneční kurz, v jehož rámci se vždy budete s profesionálními tanečními lektory zaměřovat na určitý společenský tanec, soubor tanců či tematických oblastí. Kapacita kurzu je omezena, a proto se vám mohou lektoři intenzivně věnovat. Specifické divadelní prostředí studiové scény Švandova divadla dodává společenskému tanci tančírnovskou atmosféru.
Přijďte se s námi ponořit do tematických bloků, v nichž vás čeká spousta tance, krásných rytmů a zábavy. Večer je vždy koncipován následovným způsobem: 60 minut výuky, 15 minut přestávka a 45 minut výuky. Oblčenení společenské, ale pohodlné - originalitě a fantazii se meze nekladou, tudíž se nemusíte ostýchat a doražte vyladěni dobově či tematicky. Obuv společenská, ideálně taneční. Přijďte si užít příjemný společenský večer na prknech Švandova divadla.

 

Nejbližší uvedení

všechna
představení
jenom
nevyprodaná

Žádná představení.

Dnešní program

Dnes divadlo nehraje.