Hledat Menu

Taneční večery ve Švandově divadle: Královský valčík

19:00 M. Šimek a T. Řípová
Studio
Workshop

Roztančený Švanďák. Pokračování jednorázových tanečních kurzů ve Švandově divadle.

Délka představení: 2 hod včetně přestávky

Workshopy Švandova divadla v unikátní spolupráci s Tanečními kurzy Martina Šimka & Terezy Řípové s.r.o. a jejich projektem Roztančené divadlo!

Jednorázový taneční kurz, v jehož rámci se vždy budete s profesionálními tanečními lektory zaměřovat na určitý společenský tanec, soubor tanců či tematických oblastí. Kapacita kurzu je omezena, a proto se vám mohou lektoři intenzivně věnovat. Specifické divadelní prostředí studiové scény Švandova divadla dodává společenskému tanci tančírnovskou atmosféru.
Přijďte se s námi ponořit do tematických bloků, v nichž vás čeká spousta tance, krásných rytmů a zábavy. Večer je vždy koncipován následovným způsobem: 60 minut výuky, 15 minut přestávka a 45 minut výuky. Oblečení společenské, ale pohodlné - originalitě a fantazii se meze nekladou, tudíž se nemusíte ostýchat a doražte vyladěni dobově či tematicky. Obuv společenská, ideálně taneční. Přijďte si užít příjemný společenský večer na prknech Švandova divadla.

 

29. 1. 2019, 19:00 - 21:00

KRÁLOVSKÝ VALČÍK: Nádherný, vznešený vídeňský valčík. Také byste chtěli plout parketem v tříčtvrtečním taktu tohoto tance? Chcete se tento královský tanec naučit správně? Už byste rádi, aby se Vám z něj netočila hlava? Chcete se naučit jednoduché variace, abyste se mohli stát králi a královnami tanečních parketů? Pokud ano, neváhejte a přihlašte se na další ze série Tanečních večerů ve Švandově divadlo. Nový rok 2019 odstartujeme královsky, právě standardním klasickým tancem - Valčíkem. Těšíme se na Vás! Večer je určen pouze pro páry.

 

Cena: 290 Kč za osobu


REZERVACE:
Barbora Vacková
tel.: +420 234 651 259, mob. +420 724 840 442
e-mail: vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz

Nejbližší uvedení

všechna
představení
jenom
nevyprodaná

Žádná představení.

Dnešní program

Dnes divadlo nehraje.