Hledat Menu

Taneční večery ve Švandově divadle: 50's - V rytmu jivu

19:00 M. Šimek a T. Řípová
Studio
Workshop

Roztančený Švanďák. Pokračování jednorázových tanečních kurzů ve Švandově divadle.

Datum premiéry: 20. 11. 2018

Workshopy Švandova divadla v unikátní spolupráci s Tanečními kurzy Martina Šimka & Terezy Řípové s.r.o. a jejich projektem Roztančené divadlo!

Jednorázový taneční kurz, v jehož rámci se vždy budete s profesionálními tanečními lektory zaměřovat na určitý společenský tanec, soubor tanců či tematických oblastí. Kapacita kurzu je omezena, a proto se vám mohou lektoři intenzivně věnovat. Specifické divadelní prostředí studiové scény Švandova divadla dodává společenskému tanci tančírnovskou atmosféru.
Přijďte se s námi ponořit do tematických bloků, v nichž vás čeká spousta tance, krásných rytmů a zábavy. Večer je vždy koncipován následovným způsobem: 60 minut výuky, 15 minut přestávka a 45 minut výuky. Oblčenení společenské, ale pohodlné - originalitě a fantazii se meze nekladou, tudíž se nemusíte ostýchat a doražte vyladěni dobově či tematicky. Obuv společenská, ideálně taneční. Přijďte si užít příjemný společenský večer na prknech Švandova divadla.

 

TERMÍN NEJBLIŽŠÍHO WORKSHOPU:
20. 11. 2018  19:00 - 21:00

50's - V RYTMU JIVU: 50. léta? Světem začal škubat divoký tanec Rock´n´Roll! Tento tanec a jeho další vývojové větve (Boogie Woogie, Swing, Lindy Hop) se naučíte na listopadovém tanečním večeru v podobě současné směsice těchto stylů - tedy amerického Jivu. Budeme skákat, budeme swingovat, každopádně se můžete těšit, protože to bude ŽIVÉ! Pro lepší navození atmosféry se určitě nebojte sáhnout po odvážnějších retro kouscích ze svého šatníku. Švandovo divadlo bude tento večer v listopadu pulzovat v rytmu tance, který nejvíce proslavil Elvis Presley

 


Cena: 290 Kč za osobu


REZERVACE:
Barbora Vacková
tel.: +420 234 651 259, mob. +420 724 840 442
e-mail: vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz

Nejbližší uvedení

všechna
představení
jenom
nevyprodaná

Žádná představení.

Dnešní program

Dnes divadlo nehraje.