Hledat Menu

Taneční večery ve Švandově divadle: První republika

M. Šimek a T. Řípová
Workshop

Roztančený Švanďák. Pokračování jednorázových tanečních kurzů ve Švandově divadle.

Datum premiéry: 3. 10. 2018

Workshopy Švandova divadla v unikátní spolupráci s projektem Roztančené divadlo!

Jednorázový taneční kurz, v jehož rámci se vždy budete s profesionálními tanečními lektory zaměřovat na určitý společenský tanec, soubor tanců či tematických oblastí. Kapacita kurzu je omezena, a proto se vám mohou lektoři intenzivně věnovat. Specifické divadelní prostředí studiové scény Švandova divadla dodává společenskému tanci tančírnovskou atmosféru.
Přijďte se s námi ponořit do tematických bloků, v nichž vás čeká spousta tance, krásných rytmů a zábavy. Večer je vždy koncipován následovným způsobem: 60 minut výuky, 15 minut přestávka a 45 minut výuky. Oblečení společenské, ale pohodlné - originalitě a fantazii se meze nekladou, tudíž se nemusíte ostýchat a doražte vyladěni dobově či tematicky. Obuv společenská, ideálně taneční. Přijďte si užít příjemný společenský večer na prknech Švandova divadla.TERMÍN NEJBLIŽŠÍHO WORKSHOPU:
3. 10. 2018, 19:00 - 21:00

V záři reflektorů - aneb Jak se tančilo za První republiky
Říjnový taneční večer se ponese v duchu společenských tradic éry nazývané První republika. Ponořte se s námi do klasických rytmů Foxtrotu a zažijte nával energie a emocí v tanci, který ve své době doslova proletěl svět, Charlestonu. Přáli byste se na chvíli ocitnout ve starých časech, kdy ženy byly ještě opravdové dámy a pánové ctili ideály džentlemanství? Pokud ano, neváhejte a přihlašte se na tento taneční večer společně se svým partnerem. Magické prostředí Švandova divadla a dobová móda nás zcela jistě přenesou do časů slavné pražské bohémy.


Tento večer je určen pro dvojice.

Cena: 290 Kč za osobu


REZERVACE:
Barbora Vacková
tel.: +420 234 651 259, mob. +420 724 840 442
e-mail: vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz

Nejbližší uvedení

všechna
představení
jenom
nevyprodaná

Žádná představení.

Dnešní program

Dnes divadlo nehraje.