Hledat Menu

Taneční večery ve Švandově divadle: Kubánská noc

19:00 M. Šimek a T. Řípová
Studio
Workshop

Roztančený Švanďák. Jednorázové taneční kurzy ve Švandově divadle.

Datum premiéry: 24. 9. 2018

Workshopy Švandova divadla v unikátní spolupráci s projektem Roztančené divadlo!

Jednorázový taneční kurz, v jehož rámci se vždy budete s profesionálními tanečními lektory zaměřovat na určitý společenský tanec, soubor tanců či tematických oblastí. Kapacita kurzu je omezena, a proto se vám mohou lektoři intenzivně věnovat. Specifické divadelní prostředí studiové scény Švandova divadla dodává společenskému tanci tančírnovskou atmosféru.
Přijďte se s námi ponořit do tematických bloků, v nichž vás čeká spousta tance, krásných rytmů a zábavy. Večer je vždy koncipován následovným způsobem: 60 minut výuky, 15 minut přestávka a 45 minut výuky. Oblečení společenské, ale pohodlné - originalitě a fantazii se meze nekladou, tudíž se nemusíte ostýchat a doražte vyladěni dobově či tematicky. Obuv společenská, ideálně taneční. Přijďte si užít příjemný společenský večer na prknech Švandova divadla.TERMÍN NEJBLIŽŠÍHO WORKSHOPU:
24. 9. 2018, 19:00 - 21:00

KUBÁNSKÁ NOCV rámci prvního Tanečního večera ve Švandově divadle se přeneseme na kubánský ostrov, kde se v minulém století vyvíjeli společenské tance - Cha Cha a Rumba, vedle nich pak také Salsa. Tyto tance pak zažívaly svůj "boom" zejména v 60. letech a populární jsou dodnes. Typický rytmus, smyslnost, vášeň a hravost, tím jsou tance charakteristické. Neváhejte a pojďte se s námi rozhýbat v kubánských rytmech! 


Cena: 290 Kč za osobu


KONTAKT
Barbora Vacková
tel.: +420 234 651 259, mob. +420 724 840 442
e-mail: vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz

Nejbližší uvedení

všechna
představení
jenom
nevyprodaná

Žádná představení.

Dnešní program

Dnes divadlo nehraje.