Václav Neckář, Jaromír 99 & Dušan Neuwerth

jste zde: hlavní stránka»Václav Neckář, Jaromír 99 & Dušan Neuwerth

Václav Neckář, Jaromír 99 & Dušan Neuwerth

Začátek: 27. 5. 2012, 20:30
Diskuze:

 

VÁCLAV NECKÁŘ získal v rámci udílení výročních cen Akademie populární hudby Anděl 2011 hned 3 ocenění. Díky skladbě „Půlnoční“ si společně se skupinou Umakart odnesl cenu v kategorii Píseň roku, Videoklip roku a navíc ve svých 68 letech jako legenda české populární hudby vstoupil do Síně slávy.


Nečekaný loňský návrat Václava Neckáře prostřednictvím hitu „Půlnoční“ ze soundtracku k filmu Alois Nebel má však další pokračování – nové studiové album! Album zcela symbolicky pojmenované Dobrý časy je v závěrečné fázi nahrávání. Deset převážně baladických písniček autorské dvojice Jaromír Švejdík (Jaromír 99) a Dušan Neuwerth už dostává definitivní podobu. Hudba je z dílny obou pánů, o texty se postaral výhradně Jaromír Švejdík, společné jsou aranže. Nahrávka, mix a produkce je naopak v rukou Dušana Neuwertha. Album vyjde na přelomu dubna a května.

Album bude pokřtěno během dvou koncertů ve Velkém sále Švandova divadla 27. 5. a 28. 5. Posluchači se mohou těšit na nenapodobitelně křehký, šansonový projev Václava Neckáře a také na zajímavou kombinaci muzikantských jmen. Mimořádné koncerty Dobrých časů otevřou svým vystoupením Jaromír 99 a Dušan Neuwerth, kteří zahrají písničky z repertoáru skupin Umakart, Bombers a Priessnitz.  Václava Neckáře doprovodí sestava muzikantů, která se podílela na vzniku nového alba: Jan Neckář, Jaromír 99, Dušan Neuwerth, Tomáš Neuwerth, Luboš Malina, Luboš Novotný a dětský sbor Doubravánek. O vizuální koncepci se postará VJ Clad.

 

Více na www.vaclavneckar.cz.

 

Autorem fotografií je Dušan Tománek.

V rámci turné uvedeme ve Švandově divadle dva koncerty:

 27. 5.

28. 5. 

 

 

Program Václav Neckář, Jaromír 99 & Dušan Neuwerth


partneři